Kodėl BOGS batai? Nes tai tikrai daugiau nei guminiai batai.

 • Tai tikrai daugiau nei guminiai batai.

  BOGS batai sukurti kvėpuoti ir būti patogiausia, šilta ir neperšlampama avalyne, kurią kada nors nešiojote, nesvarbu, ar lietus, ar sniegas, ar purvas!

  Bogs'ai unikalūs - neopreno ir neperšlampamos gumos kombinacija išlaiko jūsų kojas šiltas žiemą, vėsias pavasarį ir rudenį, ir sausas ištisus metus. Tai daug geriau nei guminiai batai.


  BOGS'us sukūrė Comb šeima nuo Oregono, JAV, kur net meteorologai nėra tikri dėl oro prognozių. "Mes išmanome batus ir pažįstame žmones, kurie juos dėvi. Per savo virš keturiasdešimties metų patirtį avalynės pramonėje, mes sukūrėme BOGS, kaip sprendimą bet kokiom, net ir nepalankiausiom oro sąlygom. Mūsų technologijų dėka BOGS batai išlaiko jūsų kojas šiltas ir sausas visą dieną. "

   

   BOGS batai yra 100% NEPERSLAMPAMI batai

   


  BOGS 5mm NEOPRENO SLUOKSNIS užtikrins puikią izoliaciją ir suteiks komfortą - APSAUGOS NUO ŠALČIO IKI -18 /- 30° C, priklausomai nuo modelio, patogūs iki apytiksliai +18° C. Šie neopreno batai tinka avėti vsais metų laikais. Tai tikrai daugiaui nei guminiai botai.


  BOGS 2mm ORUI PRALAIDUS AIRMESH SLUOKSNIS, suteikia ne tik daugiau šilumos, bet ir leidžia orui cirkuliuoti ir pašalinti drėgmę iš bato vidaus. Kiekvienas žingsnis su BOGS  veikia tarsi dumplės, su kiekvienu paspaudimu drėgnas oras išstumiamas iš bato, todėl kojos išliks šiltos ir sausos visą dieną.


  BOGS naudoja NESLYSTANČIĄ TECHNOLOGIJĄ, todėl batai neslidūs, prie batų pado nelimpa purvas ir sniegas, padai garantuoja jums reikiamą sukibimą.


  BOGS turi AEGIS ANTIBAKTERINĘ APSAUGĄ – tai revoliucinė antimikrobinė technologija, apsauganti nuo nemalonaus kvapo, dėmių, kurias sukelia bakterijos, grybeliai bei kiti mikroorganizmai.

   


  BOGS naudoja SCOTCHGARD APSAUGĄ NUO DRĖGMĖS, kuri pašalina drėgmę, padeda išplauti daugumą dėmių, išlaiko vidinį audinį minkštą ir orui pralaidų.


  BOGS DIZAINAS integravo šias novatoriškas funkcijas į stilių. „Stengėmės, kad BOGS'ai puikiai tiktų ir pelkėje, ir daržovių lauke, ir miesto gatvėse, ir miškuose. BOGS siūlo neprilygstamą komfortą ir šilumą bei akį turkiantį grafikos ir spalvų derinį, net prie minusinių temperatūrų. Tai daugiau nei stilingi guminiai batai ar tik lietaus batai.


  Garantuojame, kad būsite 100% patenkinti, nesvarbu, kur jūsų kelionės pėsčiomis nuves.

  Jūs pamilsite BOGS avalynę - ir jūsų kojos mylės jus už tai!!