Informacija pirkėjui

 • IŠSIRINKITE PREKĘ

  Peržiūrėkite BOGS batų katalogą - visą ar tik sau rūpimą grupę (pvz.: Visi ar Vaikams). Prie kiekvienos BOGS batų poros rasite aprašymą. Išsirinkę patikusius, pasirinkite tinkamą dydį ir įveskite norimą kiekį (pvz.:1) tuomet spauskite "Dėti į krepšelį" ir arba rinkitės kitą BOGS'ų porą iš katalogo, arba eikite tiesiai į "Pirkti". Patikrinkite, jei Jūsų krepšelyje yra reikiami batai - spauskite "Užsakyti". Arba galite keisti užsakymą - ištrinti, kas netinka, keisti vienetų skaičių paspaudus "Atnaujinti pirkinių krepšelį" arba galite eiti į "Tęsti pirkimą" ir rinktis kitą batų porą nuo pradžių.


  MOKĖTOJO INFORMACIJA

  Įrašykite visus reikiamus duomenis (žvaigždute pažymėti laukeliai yra privalomi), tada pažymėkite, ar pristatyti šiuo, ar kitu adresu ir spauskite "Tęsti". Tik gavę visus duomenis galėsime jums padėti įsigyti patikusius BOGS batus.


  PRISTATYMO INFORMACIJA

  Jei pristatymo adresas skiriasi nuo mokėtojo, užpildykite reikiamą informaciją atsidariusiame lange - čia BOGS ir atkeliaus (jei jums patogiau, įrašykite darbovietės ar kitą tinkamesnį pristatymo adresą). Tęskite pirkimą, liko tik patikslinti pristatymo būdą (pvz.: pristatyti man, pristatyti kitu adresu arba atsiimsiu parduotuveje). Pasirinkite apmokejimo buda - Banka is kurio jum patogiau moketi, arba kitus variantus ("Lietuvos Spauda" kioskai arba "Maxima" kasos)

  Prekes Lietuvoje pristatys mūsų draugai - DPD siuntų vežimo tarnyba, už papildomą 5.80 EUR sumą, kuri bus pridėta prie bendros sąskaitos.

  Gavę apmokėjimą mes suruošime Jums BOGS siuntinėlį.

   


  Bogs- patogu ir gražu


  PREKIŲ PRISTATYMAS

  Sulaukę apmokėjimo, papildomai pranešime, kai tik jūsų prekes išsiųsime.

  Prekes atvešime per 1-3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.

  Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Jumis ir suderinti nesklandumus.
  Mes garantuojame Jūsų duomenų saugumą.


  GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAI

  Mes suteikiame garantiją mūsų parduodamiems BOGS‘ams.


  Grąžinti batus galite:

  - jei batai Jums netiko, nes buvo nekokybiški ar pažeisti kelionės pas Jus metu
  - jei netiko batų dydis

  Kreipkitės į mus per 14 dienas nuo batų gavimo ir mes kartu nutarsime, ką daryti:

  Rašykite į: bogsbatai@gmail.com arba skambinkite : +370-645-39912 (nevisada galime atsiliepti!)

  Dėl batų grąžinimo susisiekite su mumis.

  mob. tel.: +370-645-39912


  Grąžindami batus galite:

  - pakeisti įsigytus BOGS‘us į kitą dydį ar kitą modelį
  - atgauti sumokėtus pinigus

  Sumos, sumokėtos už prekių pristatymą, nebus grąžinamos. Už batų persiuntimą atgal bei kito dydžio išsiuntimą turėsite apmokėti Jūs.


  Siuntas grąžinkite susisiekę su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

  Grąžinant batus būtina laikytis šių sąlygų:

  - grąžinant prekę būtina kartu pateikti pirkimo dokumentą (uzsakyma);
  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  - grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos;
  - grąžinant prekę būtina pridėti laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytos grąžinimo priežastys ir pirkėjo banko sąskaitos numeris, į kurią reikėtų pervesti grąžinamus pinigus.


  Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Dėl grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo


  Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo susitarimo dėl pinigų gražinimo.


  Stengiamės, kad Jūs būtumėte patenkinti pirkiniu.


  *Pasiliekame sau teisę keisti turinio informaciją