Apie mus

  • Esame nedidėlė įmonė ir visi tiesiog mylime BOGS‘us. Direktorius Mortenas dėvi praktiškai tik Bogs‘us, jų turi gal 6 poras,o marketingistė Dalia žiemą vaikšto tik su pamėgtais Hibiscus, buhalterė Aida neatsidžiaugia savais Taylor, o mūsų šauni pardavėjų komanda išbandė visą asortimentą - ir Paisley, ir Rider, ir Blaze - kiekviena rado tinkamus savo skoniui ir pomėgiams. Atradome Bogs‘us fiordų Norvegijoje. Iš pradžių tik asmeniškai sau, šeimai įsigijome, o po to patikėjome, kad tokie batai puikiai tiks ir mūsų giminėms, draugams, kaimynams... ir tau. Pabandėme - ir tikrai - tiko ir patiko!

    Džiaugiamės Bogs‘ais ne tik mes, žmonės išbandę Bogs‘us grįždavo ir pirkdavo dar vieną ar kelias poras batų - dukrai lakstyti po pusnis ar balas prie namo, žmonai kas dieną vežioti kūdikio vežimėlį, vyrui į medžioklę, uošvienei šunį vedžioti... kai kurie net po 5 poras pirko iš karto.

    Bogs'ai unikalūs - neopreno ir neperšlampamos gumos kombinacija išlaiko kojas šiltas žiemą, vėsias pavasarį ir rudenį, ir sausas ištisus metus.


    Neperšlampami batai

    Siūlome išbandyti. O mes jau įsitikinome, su BOGS jausitės šiltai ir patogiai bet kokiu oru; nesvarbu, ar purvas, ar vanduo, ar sniegas, net jei patektų į batų vidų. Mums iš tiesų nesvarbu, koks oras.